Wspólne ćwiczenia z 3-4 letnim dzieckiem?

Opublikowany przez Piotr Rafiński - dnia 14.03.2014

Dzieci bardzo chętnie towarzyszą nam we wszystkich czynnościach. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby razem poćwiczyć :) Dla przykłady podajemy duet: Laura Kasperzak oraz jej 4 letnia córka wspólnie ćwiczą jogę, czym zdobyły już serca setek tysięcy osób :)

Wspólne ćwiczenia z 3-4 letnim dzieckiem? - Laura Kasperzak oraz jej 4 letnia córka - źródło: http://www.boredpanda.com

Wspólne ćwiczenia z 3-4 letnim dzieckiem? - Laura Kasperzak oraz jej 4 letnia córka - źródło: http://www.boredpanda.comDzieci się od Nas uczą, naśladują Nas...

Chyba każdy rodzic zauważył, że dzieci najszybciej uczą się naśladując swoich rodziców oraz rówieśników. W przypadku ćwiczeń jest bardzo podobnie - wystarczy zacząć, a dzieci samoistnie zaczną powtarzać nasze ruchy - doświadczyłem tego z moim 3 letnich synkiem :) Wiadomo, że ich ruchy nie będą tak skoordynowane, ale radość wspólnie spędzonego czasu będzie bezcenna. Należy to traktować jednak jako zabawę, aby sobie i dziecku nie zrobić krzywdy.


Piotr Rafiński

O autorze: Piotr Rafiński jest założycielem portalu Snaphub.pl. Prowadzi firmę UX Studio w Bydgoszczy. Zajmuje się tworzeniem i projektowaniem aplikacji internetowych.

Jego pasją jest fotografia, testowanie sprzętu oraz nowe technologie. Dołącz do Piotra Rafińskiego na Google+

comments powered by Disqus
Real Time Analytics